Fantazje Bohusza

Pracownia Bohusz w 2022 roku oferują nową dodatkową serie wyrobów „Fantazje Bohusza”. Produkty unikalne, wykonany w jednym wyjątkowym egzemplarzu. Główną rolę w tych wyrobach odgrywa atrakcyjny, niepowtarzalny stary kawałek drewna. Często jest to buk spalony (Spalting),  czyli naturalnie dekorowany przez grzyby

Podkreślenie własnej osobowości, uzyskanie nieprzeciętnego stylu Ekodesign, pokazanie tego, że u nas nie jest tak „jak wszędzie” – to czynniki sprawiające, że zainteresowanie zakupem drewnianych dekoracji designerskich nie spada, a nieustannie rośnie. Coraz częściej chcemy mieć dodatki ozdobne idealnie odwzorowujące naszą indywidualność.

Designerskie wyroby z drewna, to świat pełen kolorów i kształtów – warto poznać je wszystkie, by znaleźć swój ulubiony, niebanalny styl, wyposażenia wnętrz.

Wyroby z drewna toczonego

Wyroby drewniane z pracowni drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach. Najnowsza stylistyka dekoracji i formy kształtów, wytwarzanych ekologicznych produktów.

Marka Bohusz, toczone wyroby drewniane, unikalne niepowtarzalne i niskoseryjne.

Galeria wybranych wyrobów

EKO design styl wyposażania wnętrz mieszkań, ozdobami użytkowymi z materiałów proekologicznymi. Pracownia Bohusz oferuje wyroby z drewna, czyli naturalnego surowca, prosto z natury.

W prezentacji zdjęciowej obok, pokazane są tylko niektóre moje wyroby.

W 2022 roku, zagości kolekcja Axon, fraktalnych wzorów Lichtenberga. Naturalny samoczynny proces pirografi w drewnie inicjowany przepływem prądu wysokiego napięcia.

Pracownia drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Adres ekspozycji wyrobów:

ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice

Tel. 602 259 809

Wyroby z drewna, prosto z natury. Ozdoby i wyroby użytkowe, wszystkie z naturalnego materiału jakim jest drewno. Rękodzieło z Krzeszowic koło Krakowa.

Własny firmowy sklep internetowy i stała ekspozycja wyrobów.

Sygnaturka pracowni Bohusz. Wszystkie moje wyroby z drewna toczonego, wytworzone od maja 2021 roku, będą oznaczone sygnaturką: BOHUSZ.eu. Kolor sygnaturki ciemno szary.

Drewno toczone projekty

Moje projekty drewniane, liczą ponad 50 konkretnych wyrobów, które możesz zamówić. Prowadzę firmowy sklep internetowy i stałą ekspozycję wyrobów.

Projekty z drewna tocznego, jako gotowe produkty. Wykonane z ekologicznego materiału, jakim jest drewno. Toczone ręcznie, bez urządzeń kopiujących. Kwalifikowane jako polskie rękodzieło.

Różnorodna kolorystyka i kształy projektów. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie i podkreśli indywidualny, nieszablonowy styl, swojego wnętrza.

Własna ekspozycja w Krzeszowicach, ułatwia indywidualny wybór wyrobów na miejscu.

Wyroby z drewna toczonego, projekty misek drewnianych NATURAL, Smart i Pik. Perfekcja wykonania, kreuje mnie na lidera wytwórcy tego typu naczyń użytkowych, w Polsce i nie tylko.

Aby zamówić miskę, należy przejść do sklepu internetowego.

Wyroby z drewna toczonego to prężnie rozwijający się dział firmy Grupa owo.pl

Piękno drewna w prostej tradycyjnej formie, widoczne w wyrobach z pracowni drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Wytwarzamy asortyment z drewna toczonego w różnych kształtach.

Z wybranych gatunków, tworzymy na tokarkach, drewniane elementy dekoracyjne.

Twórczość drewniana, z naturalnych surowców. Wyrób realizowany z jednego kawałka drewna, lub klejonki.

Większość wytworzonych produktów, dostępna jest na zamówienie. Odwiedź sklep, zapytaj o wyrób który Ci się spodobał.

Moje kolekcje wyrobów drewnianych

Informacje: naturalne miski drewniane, wykonywane z drewna bukowego, jaką miskę wybrać..

Moje kolekjce misek Smart i Pik, powstały w połowie 2020 roku. Ich wytwarzanie objęte jest specjalną procedurą jakościową. Efektem jest dynamiczny wzrost zamówień.

Specjalizuje sie również, w wytwarzaniu wazonów, kubków, puzderek drewnianych z egzotycznego klejonego drewna meranti. Zobacz eleganckie kolekcje.

Jednak wykonujemy również inne elementy drewniane.

Wyroby z drewna toczonego Bohusz

Opracowanie nowoczesnego stylistyczne projektu, wyrobu z drewna toczonego, wymaga czasu i wielu prób testowych.

Projekt powinien wzbudzić zainteresowanie klientów. Taki końcowy wyrób, zaskakuje swoją indywidualnością. Aby to pokazać, w sklepie internetowym prezentujemy przeważnie zdjęcia prosto z pracowni. 

Nasza pracownia Bohusz, szybko uzyskała wysoki poziom, jakości wytwarzanych wyrobów.

Jakość bez kompromisów – to slogan, naszej rodzinnej firmy.

Jak powstają moje wyroby z drewna toczonego, staram się na bieżąco opisywać na blogu w poradniku. Znajdziesz tam artykuły które dotyczą bezpośrednioCiebie jako użytkownika wyrobu z drewna. Artykuły piszę w miarę wolnego czasu jako porady i informacje.

Od jakiegoś czasu, staram się intensywnie prowadzić swój kanał @owopl, na Instagramie. Proszę, przeglądnij go i dodaj do obserwowanych, będziesz na bieżąco z nowinkami z mojej pracowni.