Naturalne miski drewniane

Szukając produktów z surowców naturalnych,  najwięcej znajdziesz  wykonanych z drewna. Bo przecież drewno to popularny surowiec naturalny. 

Naturalne miski drewniane, to wspaniały i nowoczesny dodatek  do Twojego salonu, czy kuchni. No ale o tym zapewne już Wiesz, bo lubisz wyroby ekologiczne.

Kolekcje misek Smart i Pik

Film prezentujący kolekcje misek drewnianych Smart i Pik. Naturalne i barwione miski bukowe.

Film powstał z zdjęć, wykonanych w ekspozycji drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Filmy i zdjęcia demonstrujące moje wyroby, wykonuje przeważnie samodzielnie. Ostatnio często pomaga mi syn Wojtek, który powoli wdraża się w temat.

Jednak aby miska wytworzona z drewna, spełniła Twoje oczekiwania, powinna spełnić określone warunki. Podstawowym warunkiem jest aby jej powierzchnia była gładka. Wykończona trwałym, wytrzymałym olejem, dopuszczonym do kontaktu z żywnością.

Wybieraj do domu, dodatki i ozdoby funkcjonalne i nowoczesne, wprowadzające  niewypowiedzianą magię i pozytywne doznania estetyczne.

Jaką miskę drewnianą wybrać?

Suche zdrowe drewno

Wyrób powinien być wykonany z sprawdzonego, zdrowego, idealnie suchego i twardego drewna. Gwarantuje to, że w czasie użytkowania nie pęknie i nie zdeformuje się.

Gładka powierzchnia wyrobu

Z względów higienicznych i łatwego utrzymania w czystości, wyrób powinien charakteryzować się gładką powierzchnią. Bez zakamarków w których gromadził się będzie brud i kurz.

Poszukiwanie wyrobu praktycznie idealnego, może zakończyć się sukcesem. Jednak wtedy, niska cena nie będzie priorytetem. Selekcja drewna, staranność wykonania i wykończenia, podnoszą koszt produkcji.

Najkorzystniej jak przed zakupem, samodzielnie możesz zobaczyć i ocenić wyrób. Sprawdzić jego jakość, wybrać formę i kolorystykę. Taką możliwość udostępnia pracownia drewno toczone Bohusz w Krzeszowicach.

Oryginalne naturalne miski drewniane

Naturalne miski drewniane, zachowują oryginalną kolorystykę i strukturę drewna z jakiego są wykonane. Wykończenie profesjonalnym olejem, podkreśla te walory.

Najkorzystniejszym wyborem jest miska z drewna bukowego. Parametry tego drewna, czynią wyrób wytrzymały i odporny na uszkodzenia.

Struktura jest stonowana kolorystycznie, z widocznym zarysem twardzieli w ciemniejszym odcieniu.

Pracownia Bohusz, wytwarza naturalne miski bukowe, w kilku rozmiarach.

Kolekcja Smart - miski bukowe

Drewniane miski Smart, bo tak nazywa się kolekcja naturalnych misek bukowych, wytwarzanych w pracowni Bohusz.

Miski i inne wyroby toczone, sprzedawane są bezpośrednio, bez pośredników. Pracownia posiada własną sieć dystrybucji detalicznej i hurtowej.

Barwione miski bukowe Pik

Uzupełnieniem oferty misek, jest kolekcja barwionych misek Pik. Atutem jest ciemna, unikana kolorystyka. Każda miska po wytoczeniu i szlifowaniu, poddawana jest barwieniu. Stara naturalna metoda barwienia, zmodyfikowana przez Bohusza.

Przeglądając moją ofertę misek drewnianych, zwróć uwagę na różną ich kolorystykę. Miski barwione i miski z naturalnym kolorem drewna bukowego. Już od maja 2021 roku dostępne na ekspozycji w Krzeszowicach. Każda miska posiada sygnaturkę mojej pracowni.

Miski barwione są droższe, no ale to zrozumiałe. Wymagają podczas wytwarzania więcej czasu i pracy.